Volg ons op Facebook en je bent direct op de hoogte!

Om de communicatie van de tuinvereniging te verbeteren hebben wij vanaf nu een Facebookpagina! Zodra er een nieuwsbericht op de website wordt gepubliceerd wordt dit automatisch op de Facebookpagina van de tuinvereniging gemeld! U bent dus direct op de hoogte van het laatste nieuws wanneer u de Facebookpagina van de vereniging ‘leuk vindt’.

De Facebookpagina van de vereniging is hier te vinden:
https://www.facebook.com/tuinverenigingseghwaert/

Vergeet niet om op de ‘vind ik leuk’ knop te drukken, boven aan de Facebookpagina!

Groetjes,

Randal (tuin 107)

Let op:  Er is ook nog een andere Facebookpagina van ‘Tuinvereniging Seghwaert’ als plaats. We hebben het verzoek gedaan aan Facebook om deze pagina samen te voegen met de officiële Facebookpagina van de tuinvereniging.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.