Video “Van oud naar nieuw”

Deze video over de opbouw en verhuizing naar het nieuwe tuinvereniging-complex hebben we ontvangen van Hans van Leeuwen (tuin 47). Wat een mooie compilatie! Over enkele weken plaatsen we de volgende video op de website die we van Hans hebben ontvangen.

3 reacties

 1. Wat een goede weergave van het werk dat verzet is om het tuinencomplex hier te realiseren. Mooi gefilmd Hans, leuk dat je dit hebt vastgelegd, kunnen we nog eens kijken hoe het allemaal is begonnen.

  Sylvia Tuin 93

   • theo en trijni oosterling on 9 november 2015 at 12:28
   • Beantwoorden

   Wat een leuke en mooie herinnering.Geweldig gedaan Hans en Ingrid.

  • John en Evarna Massaar on 16 november 2015 at 23:10
  • Beantwoorden

  Wat een leuk filmpje! We verheugen ons op deel twee!

  John en Evarna tuin 44

Geef een reactie

Your email address will not be published.