Opening Jeu de Boulesbaan

Afgelopen zaterdag was er veel belangstelling voor de opening van de Jeu de Boulesbaan. Na het openingswoord van Hans Burgers gaf Frans Roos van Jeu de Boulesvereniging Zoetermeer uitleg over de spelregels.
Onder zijn leiding werden enkele teams gevormd die vervolgens dit leuke spel met veel plezier hebben gespeeld. Dit evenement was georganiseerd door Els Laduk die eveneens had gezorgd voor lekkere hapjes en drankjes waar de deelnemers en de vele toeschouwers graag gebruik van maakten.

2 reacties

  • Els Laduk op 15 april 2017 om 16:29
  • Reageer

  Hele leuke foto’s en een hele leuke film .
  Bedankt Sonja en Frans voor de foto’s .
  En Hans v Leeuwen voor de leuke film .
  Het was een hele leuke dag .

   • Frans Roos op 2 mei 2017 om 12:48
   • Reageer

   Het was heel leuk om te doen. Op woensdag 10 mei kom ik langs om te kijken hoe ver jullie zijn met het spel met de ballen.

   Vriendelijke groet, Frans Roos

Geef een antwoord

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.