Informatie voor leden

– Wilt u weten wat wel of niet mag in uw tuin?

– Vraagt u zich af hoe het bestuur van de vereniging geregeld is? 

– Of wilt u gewoon weten wat de regels voor de bebouwing op de percelen is?

Raadpleegt u dan onze statuten of het huishoudelijk reglement.

 

Evenementen kalender

Formulieren

Gasflessen

Gas kopen bij de vereniging U kunt gas kopen bij de vereniging. Tijdens de openingstijden van de kantine kunt u daar vragen om een nieuwe gasfles. Er wordt afgerekend bij de kantine en er wordt iemand opgetrommeld die de volle gasfles uit de voorraad pakt en een eventuele lege fles weer inneemt. Lege gasflessen dienen …

Kantine

Openingstijden De kantine in het verenigingsgebouw is geopend op: Iedere zaterdag van 10.00  tot 14.00 uur   Heeft u vragen of opmerkingen m.b.t. de kantine? Neem dan contact op met Els Laduk via E-mail:  ajladuk@gmail.com Of kom langs op zaterdagochtend…. Kantinebeurten zijn van 9.45 uur tot 14.00 uur Beheerder De kantine wordt beheerd door: Els …

Nieuwsbrieven

Hier vindt u de meest recente nieuwsbrieven die via e-mail zijn verstuurd! DIGITALE NIEUWSBRIEF 132 04-08-2019 DIGITALE NIEUWSBRIEF 131 11-06-2019 DIGITALE NIEUWSBRIEF 130 28-04-2019 DIGITALE NIEUWSBRIEF 129 13-04-2019 DIGITALE NIEUWSBRIEF 128 10-03-2019 DIGITALE NIEUWSBRIEF 127 19-01-2019 DIGITALE NIEUWSBRIEF 126 28-11-2018 DIGITALE NIEUWSBRIEF 125 08-11-2018 DIGITALE NIEUWSBRIEF 124 04-11-2018 DIGITALE NIEUWSBRIEF 123  01-10-2018 DIGITALE NIEUWSBRIEF 122  …

huishoudelijk reglement tuinvereniging seghwaert

Reglementen van de tuinvereniging

De reglementen van de tuinvereniging. Het tuinreglement is inmiddels omgezet naar een websitepagina, wellicht dat dit voor overige drie, alcoholreglement, arbo beleidsplan en het huishoudelijk reglement in de toekomst ook gaat plaatsvinden. Tot die tijd vindt u daar voorlopig nog de pdf uitvoering.   Bewaren Bewaren

statuten tuinvereniging seghwaert zoetermeer

Statuten

STATUTEN TUINVERENIGING SEGHWAERT 2014   De statuten van de tuinvereniging zijn hier te downloaden: Statuten-Tuinvereniging-Seghwaert Bewaren Bewaren Bewaren Bewaren

Tuinbeurten 2019

Ieder lid van de tuinvereniging heeft een aantal keer per jaar een tuinbeurt. Bij een tuinbeurt wordt er onderhoud gepleegd aan het tuincomplex. Denk hierbij o.a. aan het onkruidvrij maken van de paden en het onderhoud aan verenigingseigendommen. Dit gebeurt onder begeleiding van een ervaren lid. Sommige leden zijn vrijgesteld van tuinbeurten omdat zij zich …

Tuingerelateerde links

Korting als lid van de tuinvereniging bij de volgende bedrijven: Intratuin, locatie Zoetermeer op vertoon van kortingspas en legitimatie. Van Dorp Hout, Voorweg 153, Zoetermeer.   Andere wellicht interessante tuingerelateerde links: AVVN – landelijke organisatie voor hobbytuinders. Tuinhappy.nl – tuinblog over tuinieren (siertuin, moestuin, gazon). Tuinkalender – Tuinen.nl.  IVN – Natuur Educatie, dieren in je …

Verwerking persoonsgegevens volgens de regels van de AVG

Vanaf mei 2018 geldt er nieuwe wetgeving met betrekking tot het verwerken van persoonsgegevens, de Algemene Verordening Gegevensbescherming, oftewel AVG.   Hieronder leest u hoe onze vereniging met uw gegevens omgaat, voor welk doel wij deze gebruiken en hoe u inzage kunt krijgen in de geregistreerde gegevens. De tuinvereniging-Seghwaert vraagt (aspirant-) leden om hun voornaam, achternaam, …

Tuinvereniging Seghwaert, Zoetermeer

Tuinvereniging (Volkstuinen) naast het Buytenpark in Zoetermeer, lid van de AVVN