Informatie voor leden

– Wilt u weten wat wel of niet mag in uw tuin?

– Vraagt u zich af hoe het bestuur van de vereniging geregeld is? 

– Of wilt u gewoon weten wat de regels voor de bebouwing op de percelen is?

Raadpleegt u dan onze statuten of het huishoudelijk reglement.

 

Evenementen kalender

Formulieren

Gasflessen

Gas kopen bij de vereniging Het aanschaffen van gasflessen is gewijzigd, het complexbeheer heeft deze taak op zich genomen.  Voor een gasfles kunt u zich bij de nissenhut wenden tot het complexbeheer. U kunt hier op zaterdagen van 10.00 uur tot 12.30 terecht. Voor de betaling heeft de vereniging als voorkeur een pin transactie. Het …

Kantine

Openingstijden De kantine in het verenigingsgebouw is geopend op: Iedere zaterdag In 2022 van 22 januari tot 17 december van 10.30  tot 14.30 uur   Heeft u vragen of opmerkingen m.b.t. de kantine? Neem dan contact op met Khoja Samadi Of kom langs op zaterdagochtend…. Kantinebeurten zijn van 10.30 uur tot 14.30 uur Beheerder De …

Kantinebeurten

Ieder lid van de tuinvereniging heeft een aantal keer per jaar een tuinbeurt. Als alternatief is het mogelijk om je op te geven voor kantinebeurt. Bij een kantinebeurt wordt er gewerkt in de keuken of achter de bar in het verenigingsgebouw. Denk hierbij o.a. het inschenken van een bakje koffie voor het bestuur of een …

Nieuwsbrieven

Hier vindt u de meest recente nieuwsbrieven die via e-mail en sinds juli 2021 via MailChimp zijn verstuurd! Nieuwsbrief 154 – september 2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 153 08-07-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 152 10-06-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 151 13-05-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 150 27-03-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 149 09-03-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 148 06-02-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 147 06-01-2021 DIGITALE NIEUWSBRIEF 146 19-12-2020 …

huishoudelijk reglement tuinvereniging seghwaert

Reglementen van de tuinvereniging

De reglementen van de tuinvereniging. Het tuinreglement is inmiddels omgezet naar een websitepagina, wellicht dat dit voor overige drie, alcoholreglement, arbo beleidsplan en het huishoudelijk reglement in de toekomst ook gaat plaatsvinden. Tot die tijd vindt u daar voorlopig nog de pdf uitvoering.   Bewaren Bewaren

statuten tuinvereniging seghwaert zoetermeer

Statuten

STATUTEN TUINVERENIGING SEGHWAERT 2014   De statuten van de tuinvereniging zijn hier te downloaden: Statuten-Tuinvereniging-Seghwaert Bewaren Bewaren Bewaren Bewaren

Tuinbeurten

Ieder lid van de tuinvereniging heeft een aantal keer per jaar een tuinbeurt. Bij een tuinbeurt wordt er onderhoud gepleegd aan het tuincomplex. Denk hierbij o.a. aan het onkruidvrij maken van de paden en het onderhoud aan verenigingseigendommen. Dit gebeurt onder begeleiding van een ervaren lid. Sommige leden zijn vrijgesteld van tuinbeurten omdat zij zich …

Tuingerelateerde links

Korting als lid van de tuinvereniging bij de volgende bedrijven: Intratuin, locatie Zoetermeer op vertoon van kortingspas en legitimatie. Van Dorp Hout, Voorweg 153, Zoetermeer.   Andere wellicht interessante tuingerelateerde links: AVVN – landelijke organisatie voor hobbytuinders. Tuinhappy.nl – tuinblog over tuinieren (siertuin, moestuin, gazon). Tuinkalender – Tuinen.nl.  IVN – Natuur Educatie, dieren in je …

Verwerking persoonsgegevens volgens de regels van de AVG

Vanaf mei 2018 geldt er nieuwe wetgeving met betrekking tot het verwerken van persoonsgegevens, de Algemene Verordening Gegevensbescherming, oftewel AVG.   Hieronder leest u hoe onze vereniging met uw gegevens omgaat, voor welk doel wij deze gebruiken en hoe u inzage kunt krijgen in de geregistreerde gegevens. De tuinvereniging-Seghwaert vraagt (aspirant-) leden om hun voornaam, achternaam, …

Tuinvereniging Seghwaert, Zoetermeer

Tuinvereniging (Volkstuinen) naast het Buytenpark in Zoetermeer, lid van het AVVN