Biologisch tuinieren 22 september.

Biologisch tuinieren, wie wil daar niet het beste uithalen? Op zaterdag 22 september hebben wij daarom een deskundige uitgenodigd van het bedrijf AB, verbonden aan de universiteit van Leiden.  Beplanting en bemesting zullen royaal aanbod komen. Om een indruk te krijgen hoeveel belangstellenden er zijn kunt u zich op zaterdagochtenden t/m 15 september opgeven. In de kantine ligt een lijst voor aanmelding. Om alvast een voorproefje te geven, kunt u daar dan gelijk een zakje biologische mestkorrels meenemen om alvast uit te proberen. Bij te weinig belangstellenden zal het helaas niet doorgaan, dus doe mee!

Locatie:  Verenigingsgebouw, aanvang om 14.00 uur

Geef een reactie

Your email address will not be published.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com