Beter Jeu-de-boules leren spelen? Dan is dit een kans!

Vanaf donderdag 23 augustus, vier gratis wekelijkse avonden kennismaken bij Jeu de Boulesclub Zoetermeer in het Vernèdepark o.l.v. een gediplomeerde trainer.

Aandacht wordt besteed aan tactiek, spelregels en vooral techniek waarbij het atletisch vermogen wordt opgezocht. Voor de één wordt het sport en voor de ander recreatie, JBC Zoetermeer faciliteert beiden. Ook is het een cursus om de opgedane kennis mee te nemen naar de camping, het is geheel vrijblijvend. Trainer Frans Roos: ‘passanten denken al gauw dat men om de beurt moet gooien, maar men moet gooien wanneer het andere team het beste ligt. Dat maak het spelverloop nou juist zo interessant.’
In vier avonden komen de basiszaken aan de orde en is jeu de boule geen onbekendheid meer.

Aanmelden bij Frans Roos
Emailadres: roses@wish.net
Aanvang: 19.30 uur.
Een les duurt ongeveer anderhalf uur.
Het is goed toeven in het Vernèdepark.

Geef een antwoord

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.